Код товару JCOM-400T
-3%
Торцьовальний відрізний верстат для металу JET JCOM-400T
Код товару JCOM-400T
star-half star-half star-half star-half star-half
comment 0
Додати відгук
Є в наявності
До кінця акції
77
дні
03
год
35
хв
54
сек
100%
Ми є офіційним дилером торгової марки JET, що дозволяє купити вам 100% оригінальний продукт
JET
Отримати консультацію по цьому товару:
14 днів обмін/повернення
close
Доставка
Оплата
Характеристики
  1. Бренд
  2. Вага, кг
    52
  4. Потужність, Вт
    3000
  5. Діаметр диска, мм
  6. Тип пили
  7. Макс. глибина різу під кутом 90, мм
    125
Про товар
Оснащений високошвидкісним двигуном потужністю 3000 Вт (живлення 400 В), він легко справляється з завданнями будь-якої складності в майстернях, на виробництві чи будівництві.
Основні характеристики:
  • Діаметр абразивного диска: 400 мм (посадковий діаметр 32 мм)
  • Різання труби під кутом 90°: до 125 мм
  • Різання прутка під кутом 90°: до 40 мм