Інвертор зварювальний напівавтомат Сталь MULTI-MIG-240 PROFI
Код товару 111270
star-half star-half star-half star-half star-half
comment 0
Додати відгук
Є в наявності
3
Оплата частинами від ПриватБанк
24
Миттєва розстрочка
3
Покупка частинами від MonoBank
100%
Сталь
Отримати консультацію по цьому товару:
14 днів обмін/повернення
close
Доставка
Оплата
Характеристики
  1. Бренд
  2. Вага, кг
    7.5
    5500
  4. Напруга, В
  5. Мінімальний зварювальний струм, А
    20
  6. Максимальний зварювальний струм, А
  7. Режими при зварюванні
  8. Діаметр штучного електрода, мм
    0.6-4
Про товар
Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип обладнання Напівавтомат Тип зварювання Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) Мінімальний струм 20 А Максимальний струм 240A мін. діаметр електродів 1.6 мм Макс. діаметр електродів 4 мм мін. діаметр дроту 0.6 мм Макс. діаметр дроту 1 мм Робоча напруга 180-240 В Тип ізоляції Н Функція Гарячий старт Hot-Start Так Функція Форсаж дуги "Arc-Force" Так Функція Антиприлипання "Anti-Stick" Так Охолодження Повітряно-примусове Вага 7,5 кг