+38(044) 467 6... chevron down icon
0 ₴
Кошик
close

Культиватор для городу та саду, особливості конструкції різновиди та виробники

main article image

calendar7 лип. 2025 р.

Культиватор для городу та саду, особливості конструкції різновиди та виробники

В цьому огляді ми розповімо як правильно обрати культиватор, які типи культиваторів бувають, та яка різниця між ними. Культиватор або як його ще називають мотофреза- це моторизованій агрегат для обробки ґрунту.

За типом двигуна бувають:

  • Бензинові - на них встановлений двигун внутрішнього згорання, як правило культиватор обладнаний  4-тактним двигуном, хоча на самих маленьких моделях встановлений 2-тактний.
  • З дизельним двигуном ( хоча ми б їх віднесли до мотоблоків, але виробник їх називає дизельними культиваторами)
  • Електричні-на них встановлений як видно з назви електро двигун, як правило він підключається до мережі 220 Вольт, але останнім часом з’являються і моделі які живляться від акумулятора. Тобто умовно можна винести їх в категорію акумуляторних культиваторі.

По вазі та типу можна поділити культиватори на три види

Легкі, середні та важкі.

Перші це моделі з вагою до 15 кілограмів, таз звані прополочні культиватори, які використовують для проходження між рядками щоб прополоти бур’ян, а також для підготовки клумб. Яскраві представники це моделі Forte ЕРТ-1100, Forte МКБ-25 LUX, Honda FG110.

Середні це моделі з вагою до 40 кг, їх використовують для роботи в теплицях, прополки, та на невеликих ділянках для підготовки ґрунту під посадку. Яскваві представники це моделі FORTE МКБ-650В, Oleo-Mac MH155K, Husqvarna TF 120.

Важкі, як правило з вагою понад 40 кг. Використовують для фрезерування городів, садків, та інших земельних ділянок. На такі культиватори є можливість установки грунтозацепів, та не активного навісного обладнання, що розширює їх функціональність. Яскраві представники це моделі FORTE МКБ-70, Forte 900, Oleo-Mac MH 175 RK, Oleo-Mac MH 198 RКS, Pubert Power 60B C3, Husqvarna TF 338.

Як правило у всіх культиваторах встановлене ремінне зчеплення, а редуктор або з черв’ячною передачею ( такий тип передачі притаманний легким і середнім культиваторам) або з ланцюговою (це як правило важкі культиватори). Кількість передач теж відрізняється в залежності від моделі, в базі це 1 передача в перед, але в моделях які відносяться до важких як правило 1 вперед 1 назад, або 2 вперед.

В наш час культиватори активно використовуються фермерами та садоводами, в нашому магазині представлений великий вибір мотокультиваторів, починаючи від бюджетних виробників таких як Forte, Iron Angel та закінчуючи преміум сегментом який представлений виробниками Honda, Pubert. Замовити мотокультиватор ви можете у нас на сайті, чи завітавши до нас в магазин.

 

chevron left Попередня стаття
Всі акційні пропозиції

Підпишіться одним кліком